Wyszukaj Firmę
posiadamy 100140 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 264 opinii
poznaj
opinie o firmie

Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

Adres: Rzeszów Matejki 12, 35-064
strona www: http://www.oscar-dekoracje.pl

Liczba wszystkich wyszukiwań: 426, ostatnie odwiedziny dnia: 17/05/2024
Autor: Oscar-dekoracje

średnia ocena
5/5
na podstawie 3 opinii

Oscar-Dekoracje to rzeszowska pracownia projektowa. Oferta placówki jest bardzo szeroka. Usługi realizowane przez pracownię obejmują bowiem zarówno aranżacje całego obiektu, jak na przykład domu, rezydencji, hotelu czy restauracji, to również aranżacja pojedynczych pomieszczeń, czyli na przykład salonu, jadalni lub kuchni. Oscar-Dekoracje zajmuje się również projektowaniem mebli i detali architektonicznych takich jak kominki, schody. Oscar-Dekoracje to zlecenia realizowane zawsze rzetelnie, profesjonalnie i terminowo. Pracownia projektowania wnętrz Oscar-Dekoracje to profesjonalna firma, która oferuje swoim klientom bogaty pakiet usług w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz. Zakres wykonywanych usług obejmuje tutaj między innymi kompleksową aranżację wnętrz całych budynków, samodzielnych wnętrz oraz mebli i rozmaitych detali architektonicznych. Oscar-Dekoracje wykorzystuje w swojej pracy tylko nowoczesne projekty zgodne z trendami, najlepszej jakości materiały i surowce. Pracownia Oscar-Dekoracje to gwarancja realizacji każdej usługi rzetelnie i terminowo.

Pracownia projektowania wnętrz Oscar Dekoracje to firma znajdująca się w Rzeszowie, przy ul. Matejki 12, która zajmuje się kompleksową realizacją zleceń dotyczących projektowania różnego rodzaju wnętrz. Skupiamy się zarówno na wnętrzach mieszkalnych domów oraz mieszkań, a także obiektów o charakterze usługowym i handlowym, pomieszczeń biurowych, lokali użyteczności publicznej. W swojej pracy koncentrujemy się na potrzebach naszych Klientów, zważając na wszystkie Ich oczekiwania oraz wymagania odnośnie wymarzonej wizji wyglądu pomieszczenia. Skuteczną gwarancją sukcesu jest połączenie naszego ogromnego doświadczenia z wysokim profesjonalizmem. Projektowane przez nas pomieszczenia są bardzo dobrze zagospodarowane oraz wyposażone.

Odwiedź ciekawe katalogi    Pracownia Oscar-Dekoracje Małgorzata Zięba: 
Projektowanie wnętrz Rzeszów Oscar Dekoracje    oferuje działania w oparciu o profesjonalny projekt, który łączy w sobie nowatorski design oraz niezwykle praktyczne zastosowanie. Dzięki temu,  Oscar Dekoracje Małgorzata Zięba może Państwu zapewnić przestrzeń stworzoną do potrzeb Klienta, która spełnia każde jego oczekiwania. Nasze zlecenia wykonywane są w sposób profesjonalny i solidny . Nasza oferta zwrócona jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również firm, czy przedsiębiorstw. Nasze biuro służy pomocą w zakresie oferowanych przez nas usług www.oscar-dekoracje.pl wykonaną przez Agencję Interaktywną: Argonium

Artykuły zewnętrzne nawiązujące do dla z innych serwisów informacyjnych : 

Asortyment Oscar Dekoracje zawiera m.in. projektowanie wnętrz, projektowanie online, dekoratorstwo, kompozycje kwiatowe, a także doradztwo. Nasze projekty wnętrz kreowane są według zaleceń i potrzeb naszych Klientów. Najważniejszym naszym zadaniem jest zmiana wnętrza tak, aby było zaskakujące i funkcjonalne . Nasza firma cieszy się renomą oraz zadowoleniem naszych Klientów ze współpracy z Nami. Nasza firma działa na rynku już od 2004 roku., przez co zdobyła ważne , bogate doświadczenie i pochwalić się może licznymi projektami dla naszych Klientów. 

poznaj

opinie o Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba

autor: sawi_7@***** 2023-10-05 10:20:03
ip: **.***.***.**111

Pani projektant potrafi zmienić każde wnętrze w prawdziwe dzieło sztuki. Nasza restauracja przyciąga teraz klientów dzięki niebanalnemu wystrojowi. Polecam Oscar Dekoracje!

niezweryfikowana
autor: kazala.d@***** 2023-10-05 10:23:15
ip: **.***.***.**.46

Nasze mieszkanie stało się nie tylko piękne, ale także praktyczne dzięki projektowi Oscar Dekoracje. Każde miejsce jest teraz wykorzystane efektywnie.

zweryfikowana
autor: p_nowak@******** 2023-10-05 10:24:44
ip: **.***.***.**.32

Profesjonalizm i dbałość o szczegóły to cechy, które wyróżniają Oscar Dekoracje. Nasza firma nie mogła lepiej trafić z wyborem partnera do projektowania biura.

zweryfikowana
Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
07.12.2023

" Polecam ten gabinet..."

05.10.2023

"Pani projektant potrafi zmienić każde..."

29.08.2023

"Współpracując z Richd. Anders wiem, że..."

27.04.2023

"Udana współpraca z Hasborg, to dobra decyzja,..."

14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

Specjalizacja firmy Smagala Mariusz Firma...

Działalność gospodarcza Ogniomat Barbara...

Przedsiębiorstwo M.W. System Marcin Was...

Akka Dach Szymon Halko
Rzeszów
PL-35222

Firma Akka Dach Szymon Halko prowadzi...

Info-Kamp
Rzeszów

Działalność gospodarcza Info-Kamp posiada...

Specjalizacja firmy Soyka i Partnerzy...

Działalność firmy Van Cargo S.A. skupiona...

Firma Auto Plus Sp. z o.o. w Organizacji...

Informacje o firmie Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba. Obejrzana opinia firmy posiada 3 komentarzy. Ocena firmy Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Biuro projektowe Oscar-dekoracje Małgorzata Zięba zlokalizowana pod adresem Rzeszów Matejki 12 35-064 data dodania 2016-09-07. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.