Wyszukaj Firmę
posiadamy 100138 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 264 opinii
poznaj
opinie o firmie

Cerplast

województwo: podkarpackie
Adres: Robotnicza 50

e-mail: sekretariat@cerplast.pl
Producent opakowań BigBag
telefon: 172217090

Liczba wszystkich wyszukiwań: 836, ostatnie odwiedziny dnia: 20/04/2024
Autor: Cerplast

średnia ocena
5/5
na podstawie 5 opinii

Firma CERPLAST Sp. z o.o., z siedzibą w Ropczycach, jest renomowanym przedsiębiorstwem wytwórczo-handlowym, które zbudowało swoje znaczące dziedzictwo na rynku od 1996 roku. Początkowo funkcjonująca jako Zakład Produkcyjno-Handlowy "CERPLAST" s.c., firma przeszła ewolucję, zmieniając nazwę na Zakład Produkcyjno-Handlowy CERPLAST Sp. z o.o. w 2001 roku. Od tego czasu, CERPLAST zyskała uznanie jako innowacyjny twórca i dostawca szerokiej gamy opakowań przemysłowych oraz surowców opakowaniowych.

Strony internetowe zawierające dane związane z  CERPLAST Sp. z o.o.:

Firma, głęboko zakorzeniona w regionach województwa lubelskiego i podkarpackiego, z czasem rozszerzyła swoje usługi na cały kraj, obsługując zarówno indywidualnych klientów, jak i różnorodne przedsiębiorstwa. Oferta CERPLAST obejmuje różnorodne opakowania, takie jak torby foliowe z wentylacją, worki kontenerowe Big Bag, torby papierowe, torby PE, pudełka i kartony tekturowe, nakrycia termokurczliwe, a także wyroby z drewna. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością i wytrzymałością, znajdując zastosowanie w branżach takich jak chemiczna, paszowa czy spożywcza.

 

Ponadto, CERPLAST prowadzi produkcję materiałów dla hutnictwa, w tym mas izolacyjnych i ogniotrwałych, narzędzi startowych, rur startowych oraz betonów naprawczych. Dążenie do doskonałości i nieustanna kontrola jakości sprawiają, że wyroby firmy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i trwałości.

Zakład CERPLAST Sp. z o.o. zobowiązuje się do terminowej realizacji zamówień, zapewniając klientom wytrzymałe i bezpieczne produkty. Więcej informacji o ofercie i działalności firmy, w tym dane kontaktowe, można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej cerplast.pl. 

Teksty dla CERPLAST Sp. z o.o.: 

Firma Cerplast to wiodący producent opakowań i materiałów opakowaniowych. Siedziba firmy znajduje się w Ropczycach. Oferta Cerplast to miedzy innymi worki kontenerowe typu Big Bag, silosy, materiały ogniotrwałe, opakowania papierowe, opakowania foliowe, formy na prefabrykaty iw wiele innych produktów. Asortyment Cerplast tworzony jest w oparciu o najnowocześniejsze technologie i zawsze przy wykorzystnaiu doskonałej jakości surowców. Dzięki temu każdy produkt finalny wyróżnia się solidnością i trwałością.


Cerplast Sp. z o.o. to niepodważalny lider w dziedzinie produkcji i dostarczania opakowań przemysłowych, w tym niezastąpionych worków Big Bag. Nasza firma wyróżnia się nie tylko bogatym asortymentem opakowań, ale także profesjonalizmem, innowacyjnością i troską o potrzeby naszych klientów.

Jako producent worków Big Bag, jesteśmy dumni z naszej niezrównanej jakości i precyzji w produkcji. Każdy nasz worek został starannie zaprojektowany i wykonany z myślą o bezpiecznym transporcie oraz składowaniu różnorodnych produktów przemysłowych. Dzięki zaawansowanej technologii i doświadczeniu naszego zespołu inżynierów, jesteśmy w stanie dostosować nasze opakowania do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Decydując się na współpracę z Cerplast Sp. z o.o., otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości opakowania, ale również wsparcie profesjonalistów, którzy służą fachową radą i pomocą na każdym etapie procesu. Nasza firma dba o terminowość dostaw oraz zapewnia kompleksowe rozwiązania logistyczne, co pozwala naszym klientom skupić się na rozwoju swojego biznesu.

Wybierając naszą firmę, wybierasz nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również partnerstwo oparte na zaufaniu, uczciwości i pełnym zaangażowaniu. Cerplast Sp. z o.o. to nie tylko producent worków Big Bag, to także pewność, że Twoje potrzeby zostaną w pełni zaspokojone, a Twój biznes osiągnie sukces.

 

poznaj

opinie o Cerplast

autor: Dominika 2016-09-01 11:33:20
ip: **.***.***.**.27

Opakowania foliowe najlepsze... Mnóstwo rodzajów i wielka wytrzymałość! Satysfakcja gwarantowana!

zweryfikowana
autor: mikolaj-dert@************** 2017-06-09 10:32:05
ip: **.***.***.**.27

Ja zdecydowałem się na palety drewniane i również polecam! Palety są wytrzymałe i funkcjonalne. Żadnych problemów!

zweryfikowana
autor: kubusjoniec@************** 2017-07-17 09:06:32
ip: *.***.***.***.**2.1

materiały opakowaniowe również są bardzo solidne i trwałe. Warto kupić produkt lepszej jakości

zweryfikowana
autor: igor@************** 2017-07-17 09:07:33
ip: *.***.***.***.**1.4

bardzo dobre produkty. Ja śmiało polecić mogę materiały ogniotrwałe, które niedawno zakupiłem.

zweryfikowana
autor: masna.kowal@***** 2023-12-01 13:55:59
ip: **.***.***.**.46

Opakowania drewniane od CERPLAST są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Polecam!

zweryfikowana
Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
07.12.2023

" Polecam ten gabinet..."

05.10.2023

"Pani projektant potrafi zmienić każde..."

29.08.2023

"Współpracując z Richd. Anders wiem, że..."

27.04.2023

"Udana współpraca z Hasborg, to dobra decyzja,..."

14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

Kromex Sp. z o.o. z Ropczyce to firma z...

Firma Auto-Lux Krystian Bochenek działa w...

Oferta firmy Niwa Przedsiebiorstwo...

Działalność firmy Marciniec Jan Uslugi...

Specjalizacja firmy Oles Wieslaw Dzialalnosc...

Specjalizacja firmy Rymut Zbigniew Mechanika...

Siedziba firmy Auto Mig Grzegorz Kordek...

Działalność gospodarcza Elmix Zaklad...

Informacje o firmie Cerplast. Obejrzana opinia firmy posiada 5 komentarzy. Ocena firmy Cerplast wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Cerplast zlokalizowana pod adresem Ropczyce Robotnicza 50 39-100 data dodania 2016-09-01. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.