Wyszukaj Firmę
posiadamy 100142 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 212 opinii
poznaj
opinie o firmie

Eltron Stanislaw Gorzkowski

Adres: ul. Starowiejska 9 l. 3, Jaworzno

Liczba wszystkich wyszukiwań: 71, ostatnie odwiedziny dnia: 23/05/2018
średnia ocena
0.5/5
na podstawie 1 opinii

Eltron Stanislaw Gorzkowski z Jaworzno to firma z województwa slaskie, której główna działalność została sklasyfikowana jako Samochody - stacje obslugi. Dane kontaktowe przedsiębiorstwa to ul. Starowiejska 9 l. 3, Jaworzno.

poznaj

opinie o Eltron Stanislaw Gorzkowski

autor: greykobe@***** 2018-05-10 08:07:44
ip: **.***.***.**190

Krótko mówiąc - oszust, krętacz i kłamca. Ciut bardziej się rozpisując - przyjechałem około godziny 9:30 umówić się na diagnozę elektryki w klimatyzacji, elektryk stwierdził, że do czwartku następnego tygodnia nie ma czasu ale mogę zostawić samochód na parkingu przed domem (po drugiej stronie ulicy) to około 12 do niego zerknie. Tak też zrobiłem, samochód zaparkowałem na wspomnianym parkingu, wróciłem zostawić kluczyki i poszedłem na autobus - była godzina ~9:43. Około godziny 11:50 dzwoni do mnie elektryk, że samochód nie chce zapalić i wypytuje mnie czy nie mam ukrytego zapłonu i czy nie wiem co się dzieje - odpowiadam, że nie było takiego problemu wcześniej i samochód odpalał od ręki - elektryk stwierdził, że ok - on wepchnie samochód z parkingu na warsztat i spróbuje tam coś podziałać. Chwilę po 12 byłem już u niego i faktycznie samochód stoi na warsztacie i faktycznie nie odpala. Maska samochodu jest podniesiona, wewnątrz zaślepki na bezpieczniki pościągane i wcale nie wygląda mi to na coś co mógłby zrobić w 10min łącznie z wepchnięciem samochodu w pojedynke no ale ja się nie znam. Wypychamy samochód z garażu przed dom i czekam na hol. Po jakiejś godzinie czekania stwierdziłem, że sprawdzę sobie co się na grało na kamerce i... godzina 9:50 - chwilę po tym jak poszedłem na autobus - pan oszust wsiada do samochodu, odpala od strzała i wjeżdża do garażu. Podpina auto pod komputer i po jakichś 10-20 minutach odpina i mimo wszystko dalej coś grzebie pod maską. Po godzinie grzebania praktycznie bez przerwy odpala samochód znowu i jedzie nim na kanał obok i tym razem grzebie nie tylko pod maską samochodu ale też pod samym samochodem wyciągając jakieś kable z niego. Na kanale spędził ponad godzinę wielokrotnie odpalając samochód aż w końcu za którymś razem nie odpalił - panika, lecą przekleństwa i wyzwiska - pan oszust, przepraszam - elektryk - dzwoni do kogoś i mówi, że nie odpala i co ma robić, po chwili wsiada do samochodu i wykonuje telefon do mnie, w którym mówi mi, że samochód nie odpala na parkingu, i że wepchnie go do środka. Po skonfrontowaniu zamilkł i nie chciał nic mówić - po prostu siedział cicho i chował się w garażu. Odholowałem samochód do pobliskiego mechanika zajmującego się dieslem i okazało się, że przegrzał się tranzystor pompy wtryskowej i sterownik zablokował dopływ paliwa do silnika. Mimo, że nie była to w 100% wina elektryka to bardzo chętnie dowiem się co on robił ponad 2 godziny przy moim samochodzie kiedy miał tylko podpiąć go pod komputer i sprawdzić kody błędu klimatyzacji i dlaczego wyciągał z niego jakieś kable - skoro jak sam mówił - przez najbliższy tydzień nie ma czasu. Jednym słowem - cyrk i piękny obraz tego jak wygląda to wszystko w Polsce. Nie polecam z całego serca i radzę omijać.

niezweryfikowana
Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
21.05.2018

" Stara, doświadczona firma ...."

15.05.2018

" Oszust i klamca. Ma..."

14.05.2018

" Na podstawie zblizajacych..."

10.05.2018

" Krótko mówiąc -..."

09.05.2018

" Nieczaj to zwykły dziad..."

29.04.2018

"Skutecznie uchronił moją mamę przed..."

24.04.2018

" Uwaga! Uwaga ! To jest czyste..."

10.04.2018

"słaba firma "

06.04.2018

" Prowadzę sprawy o..."

17.03.2018

" Małe pojęcie o prawie..."

Działalność gospodarcza Kania Miroslaw...

Działalność firmy Awap Firma...

Jarek Firma Uslugowa Jaroslaw Blin z Jaworzno...

Baranski Pawel Zaklad Uslug Instalacyjnych z...

Przedsiębiorstwo Mapel Przedsiebiorstwo...

Specjalizacja firmy Auto Mag Piotr Dym to...

Działalność gospodarcza Avi Agata Wisniewska...

Specjalizacja firmy Spolem Powszechna...

Informacje o firmie Eltron Stanislaw Gorzkowski. Obejrzana opinia firmy posiada 1 komentarzy. Ocena firmy Eltron Stanislaw Gorzkowski wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Eltron Stanislaw Gorzkowski zlokalizowana pod adresem Jaworzno data dodania 2016-09-01. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.