Wyszukaj Firmę
posiadamy 76 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 293 opinii
poznaj
opinie o firmie

Hasborg - maszyny cukiernicze i piekarnicze

województwo: podkarpackie
Adres: Rakszawa Rakszawa 508, 37-111

e-mail: office@hasborg.eu
strona www: https://www.hasborg.pl
telefon: 172261116

Liczba wszystkich wyszukiwań: 22, ostatnie odwiedziny dnia: 18/09/2019
średnia ocena
0/5
na podstawie 0 opinii

HASBORG to nowoczesne przedsiębiorstwo, którego specjalnością jet produkcja wysokiej klasy urządzeń i maszyn cukierniczych oraz piekarniczych. Historia firmy jest niezwykle bogata. Sięga ona roku 1997, kiedy to przedsiębiorstwo funkcjonowało pod nazwą K&R. Wraz z rozpoczęciem się dynamicznego rozwoju firmy, zdecydowano się na zmianę nazwy firmy. I tak powstał, istniejący obecnie, HASBORG. Tym, co wyróżnia firmę jest prowadzenie polityki proekologicznej oraz zatrudnianie doskonale wykwalifikowanych specjalistów, dla których projektowanie jest ogromną pasją.

Celem marki jest wyznaczanie standardów oraz wykraczanie poza ogólnoprzyjęte schematy. Dzięki inwestowaniu w najnowsze technologie oraz dążeniu do tworzenia najwyższej klasy maszyn, HASBORG pretenduje do objęcia pozycji lidera wśród międzynarodowych dostawców urządzeń piekarniczych i cukierniczych. 

HASBORG specjalizuje się w wytwórstwie automatów to ciastek, pieców tunelowych i obrotowych, ubijaczek cukierniczych oraz oblewarek do czekolady. Ponadto, asortyment marki pełen jest maszyn w postaci tuneli chłodzących, automatów formujących czy blatów biszkoptowych. Urządzenia proponowane przez producenta przeznaczone są do miejsc, w których wyrabia się ciastka bezowe, biszkoptowe, kruche oraz piernikowe. Pracownicy firmy HASBORG często biorą udział w konferencjach oraz pokazach. Dzięki temu mają możliwość promowania i prezentowania swoich produktów na wielu rynkach zagranicznych. 
Jednym z nowoczesnych urządzeń, które znajdują się w asortymencie HASBORG jest Quatromax. Jest to wysokiej klasy maszyna wyposażona w cztery zbiorniki. Posiada również cztery głowice: dwie przeznaczone na ciasto i dwie na nadzienie. Pozwala to prowadzić produkcję ciastek różnej wielkości, z nadzieniem, ciętych stroną lub migawką itp. Maszyna jest wydajna i pozwala na wytwarzanie powtarzalnych wyrobów. Quatromax ma prosty w obsłudze panel sterowania i daje możliwość umieszczania w pamięci własnych receptur. 
Urządzeniem, które przyda się w każdej cukierni jest profesjonalny Kociołek do roztapiania czekolady. Produkt służy do roztapiania oraz utrzymywania odpowiedniej temperatury czekolady. W jego podstawowym wyposażeniu znajduje się mieszadło, możliwość regulacji temperatury czekolady oraz zbiornik z płaszczem wodnym. Kociołek ma pojemność 70 - 250 litrów. 

HASBORG jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w swojej branży. Oferuje wysokiej klasy maszyny cukiernicze, które są niezwykle wydajne oraz energooszczędne. Wiele z nich wyposażonych jest w system zdalnego serwisowania. Dzięki temu możliwe jest diagnozowanie ewentualnej usterki na odległość i w czasie rzeczywistym. Nie ma wówczas konieczności wyjazdu do klienta. Oferta maki HASBORG skierowana jest do wszystkich, którzy chcą nowocześnie i funkcjonalnie wyposażyć swoją cukiernię. Wybór tych maszyn jest bardo dobrą decyzją. W jej wyniku nie tylko zadbasz o optymalizację pracy, ale też będziesz mógł prowadzić produkcję pięknie wyglądających i doskonale smakujących ciastek.

poznaj

opinie o Hasborg - maszyny cukiernicze i piekarnicze

Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
10.07.2019

" Drukarnia świadczy wysokiej jakości usługi..."

31.05.2019

" Fantastyczna obsluga..."

21.05.2019

" Korzystałam z korekty..."

02.04.2019

" Korzystalam z zabiegów na..."

02.04.2019

" Zaufana firma, dzieki..."

02.04.2019

" Polecam zakup odzieży i..."

02.04.2019

" Polecam Podkarpacka..."

02.04.2019

" Polecam zaufaną firmę,..."

02.04.2019

" Osiedla Nad Wisłokiem -..."

02.04.2019

" Terapia manualna Rzeszów..."

Informacje o firmie Hasborg - maszyny cukiernicze i piekarnicze. Obejrzana opinia firmy posiada 0 komentarzy. Ocena firmy Hasborg - maszyny cukiernicze i piekarnicze wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Hasborg - maszyny cukiernicze i piekarnicze zlokalizowana pod adresem Rakszawa Rakszawa 508 37-111 data dodania 2019-09-04. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.