Wyszukaj Firmę
posiadamy 100135 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 264 opinii
poznaj
opinie o firmie

LINEA Dominika Jakubczyk Sp. J.

województwo: podkarpackie
Adres: Zaczernie Pogwizdów Nowy 662, 36-062

strona www: http://www.opinie-pracodawca.info/

Liczba wszystkich wyszukiwań: 462, ostatnie odwiedziny dnia: 23/02/2024
średnia ocena
0/5
na podstawie 0 opinii

Linea to firma, która zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości maszyn czyszczących, odkurzaczy, akcesoriów do sprzątania oraz środków czystości. Oferuje ona wysokiej jakości sprzęt marki TASKI, jak innych cenionych na świecie marek. Dostarcza jedynie najnowsze technologie i na bieżąco wprowadza do swojego asortymentu innowacyjne produkty.

Autoryzowany dystrybutor oraz serwis maszyn sprzątających LIENA to przedsiębiorstwo , która zajmuje się sprzedażą , wynajmem oraz profesjonalnym serwisem automatów sprzątających , które wspomogą zachować higienę oraz sterylność w centrum handlowym, agencji , a także w bazie produkcyjnej . Firma eLinea w sklepie online oferuje nabywcom szeroki asortyment dodatków czyszczących oraz środki czystości, z których każdy znajdzie coś dla siebie Firma Linea przygotowuje kursy , a także pokazy urządzeń do czyszczenia , w związku z czym zainteresowani mają możliwość wybrać spośród przestronnej oferty urządzenia czyszczące , pasujące do ich osobistymi preferencjami i oczekiwaniami .

 

Sprawdź inne artykuły połączone z Autoryzowany sprzedawca urządzeń sprzątających TASKI Linea :

Firma swoje biuro zlokalizowane ma w Rzeszowie na ul. Warszawskiej 139 . Linea Jakubczyk-Kłeczek Spółka Jawna to producent , oferująca specjalistyczne urządzenia czyszczące TASKI , które zapenią klientom wysoką efektywność sprzątania a również ponadprzeciętną odporność Ofertę stanowią również profesjonalne odkurzacze, wózki hotelowe oraz szorowarki i polerki , znakomicie nadające się do mycia powierzchni dywanów oraz tapicerek za pomocą najnowocześniejszych metod , które szybko i pewnie stawią czoła choćby z najbardziej uciążliwymi plamami . Ogromną wzięciem cieszą się również odkurzacze, wózki do sprzątania, pady czyszczące czy zamiatarki , wykorzystywane do eliminacji luźnych zanieczyszczeń z gładkich oraz twardych powierzchni.

 

Polska firma Linea cieszy się ogromną popularnością pośród klientów, ponieważ jest autoryzowanym dealerem i autoryzowanym serwisem urządzeń Taski , dzięki czemu zawsze ma dostęp do części uniwersalnych , co umożliwia wymianę od ręki wadliwych podzespołów i niezwłoczne przywrócenie sprzętowi sprawności . W sytuacji kiedy maszyny nie ma możliwości sprawnie naprawić , udostępniana jest maszyna zamienna , co pozwala na swobodne kontynuowanie pracy . Firma Linea wykonuje również przeglądy serwisowe , z racji tego, że regularne nadzorowanie stanu urządzeń do sprzątania minimalizuje ryzyko występowania poważnych awarii czy przerw w pracy maszyn .

 

Wpisy do innych  strony www Linea :


Linea także wynajmuje maszyny czyszczące, więc klient może wybrać dla siebie korzystniejszą opcję - zakup lub wynajem sprzętu. Poza tym można za jej pośrednictwem nabyć funkcjonalne wózki do sprzątania, pady i mopy, zamiatarki lub akcesoria do nich przeznaczone. Marka TASKI oferuje nie tylko maszyny sterowane przez ludzi, ale również roboty czyszczące, które samodzielnie sprzątają pomieszczenia. Ona także znajdują się w asortymencie Linea, ponieważ firma na bieżąco interesuje się nowościami i umieszcza je w swoim sklepie. Jest także autoryzowanym dealerem TASKI i autoryzowanym serwisem urządzeń tej marki.

poznaj

opinie o LINEA Dominika Jakubczyk Sp. J.

Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
07.12.2023

" Polecam ten gabinet..."

05.10.2023

"Pani projektant potrafi zmienić każde..."

29.08.2023

"Współpracując z Richd. Anders wiem, że..."

27.04.2023

"Udana współpraca z Hasborg, to dobra decyzja,..."

14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

Informacje o firmie LINEA Dominika Jakubczyk Sp. J.. Obejrzana opinia firmy posiada 0 komentarzy. Ocena firmy LINEA Dominika Jakubczyk Sp. J. wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy LINEA Dominika Jakubczyk Sp. J. zlokalizowana pod adresem Zaczernie Pogwizdów Nowy 662 36-062 data dodania 2018-01-08. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.