Wyszukaj Firmę
posiadamy 100140 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 264 opinii
poznaj
opinie o firmie

Meble - Meblemix.pl

województwo: podkarpackie
Adres: Jasionka Wólka Podleśna 440, 36-002

strona www: https://www.meblemix.pl/

Liczba wszystkich wyszukiwań: 239, ostatnie odwiedziny dnia: 16/05/2024
Autor: Sklep meblowy

średnia ocena
0/5
na podstawie 0 opinii

MebleMIX online istnieje od 2004 roku , oferując wysokiej jakości meble zaprojektowane z myślą o wygodnym oraz długotrwałym uzytkowaniu. Sprzedaż mebli jest prowadzona w internecie, z jego oferty mogą skorzystać klienci chcący kupić meble przez internet. Sprzedawane przez firmę łózka są elegancki, solidne, ale też wytrzymałością. Podstawą dla stworzenia meblo do sypialni, jadalni, mebli do przedpokoju są do których zaliczamy: elegancję, użyteczność oraz wytrzymałość.

Łóżka z litego drewna
Rozległa wiedza oraz długoletnia praktyka firmy pozwalają zatrudnianym fachowcom na tworzenie wysokiej jakości mebli uwzględniających każdy detal. Do produkcji mebli zostały dodatkowo wykorzystane wysokiej jakości, solidne materiały, wśród których możemy wyróżnić drewno bukowe, dębowe oraz sosnowe, a także płytę meblową . Wszystkie projekty przechodzą bardzo restrukcyjne i szczegółowe testy na wytrzymałość, przeprowadzane pod nadzorem Pracowni Badań i Atestacji Mebli działającej na Wydziale Technologii Drewna należącej do poznańskiej Katedry Meblarstwa, co dokumentuje jakość oferowanych przez Meble Mix produktów.

Sklep internetowy z meblemi
Rozległa oferta mebli do różnego rodzaju pomieszczeń od MEBLE Mix łączy ponadczasowość, unikatowy design oraz ergonomię użytkowania na co dzień Istotne jest, aby meble nie tylko były estetyczne i wyjątkowe, ale także uwzględniały cechy , które mają istotne znaczenie dla ich użytkowników. Przedsiębiorstwo MEBLEmix,   bazując na ogromnym doświadczeniu na rynku meblowym, wykonuje wszechstronne i funkcjonalne projekty koncentrujące się na komforcie oraz praktyczności podczas korzystania na co dzień. Dodatkowo liczne modele mebli uwzględniają możliwość wyboru wybarwienia - daje to szerokie widoki na personalizację.

Bezpieczna wysyłka produktów MebleMix
Niepodważalnym atutem firmy MebleMIX online jest łatwy i przyjazny dla klienta sposób składania zamówienia, dlatego proces ten przebiega szybko i sprawnie. Staranne zabezpieczenie produktów do transportu powoduje, że meble są doręczane w nienaruszonym stanie, co umożliwia wykorzystywanie przez pracowników firmy pięciowarstwowych kartonów, przekładek piankowych oraz folii bąbelkowej.

poznaj

opinie o Meble - Meblemix.pl

Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
07.12.2023

" Polecam ten gabinet..."

05.10.2023

"Pani projektant potrafi zmienić każde..."

29.08.2023

"Współpracując z Richd. Anders wiem, że..."

27.04.2023

"Udana współpraca z Hasborg, to dobra decyzja,..."

14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

Informacje o firmie Meble - Meblemix.pl. Obejrzana opinia firmy posiada 0 komentarzy. Ocena firmy Meble - Meblemix.pl wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Meble - Meblemix.pl zlokalizowana pod adresem Jasionka Wólka Podleśna 440 36-002 data dodania 2023-02-14. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.