Wyszukaj Firmę
posiadamy 100134 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 248 opinii
poznaj
opinie o firmie

Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa

województwo: mazowieckie
Adres: Warszawa Arkuszowa 73, 01-934

e-mail: kontakt@onkomedica.pl
strona www: https://www.najlepszy-onkolog.pl/firma/onkomedica-centrum-terapii-nowotworow.html
telefon: 503913935

Liczba wszystkich wyszukiwań: 321, ostatnie odwiedziny dnia: 29/03/2023
średnia ocena
5/5
na podstawie 3 opinii

W centrum onkologii Warszawa, a więc w jednej klinice pacjent zmagający się z chorobami onkologicznymi znajdzie wszystkich potrzebnych lekarzy, dzięki czemu nie musi przemieszczać się z kliniki do kliniki, co mogłoby przyczynić się do odczucia nadmiernego stresu oraz stanów lękowych, które niekorzystnie wpływają na profilaktykę onkologiczną. Zadaniem doświadczonych specjalistów w Centrum Onkologii Onkomedica jest nie tylko szybka diagnoza choroby onkologicznej, ale również wprowadzenie leczenia i profilaktyki, a także zagwarantowanie wsparcia psychologicznego i dietetycznego. Klinika onkologii w Warszawie zapewnia swoim pacjentom kompleksową opiekę, która jest uzależniona głównie od możliwości terapeutycznych i indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Specjaliści pracujący w warszawskiej klinice Onkomedica gwarantują pacjentom holistyczne podejście do skomplikowanego procesu, jakim jest diagnostyka oraz leczenie nowotworu.

Sprawdź powiązane wizytówki Onkomedica :


Działający w klinice Onkomedica specjaliści zajmują się badaniem raka piesi, raka prostaty, jak również nowotworów jąder, szyjki macicy, żołądka, płuca oraz innych schorzeń onkologicznych. Renomowana placówka oferuje konsultacje radioterapeutyczne, onkologiczne, urologiczne, dermatologiczne, chirurgiczne, ginekologiczne, jak również pomoc psychologa onkologicznego i dietetyka onkologicznego, dzięki czemu pacjent może liczyć na kompleksowe wsparcie ze strony empatycznych lekarzy. W Klinice Onkomedica każdy pacjent będzie czuł się bezpiecznie i nadzwyczaj komfortowo ze względu na niezwykle profesjonalne podejście pracujących tu lekarzy.


Centrum Terapii Nowotworów Onkomedica w Warszawie to nowoczesna klinika, która ma zapewnić kompleksową opiekę osobom dorosłym cierpiącym na schorzenia onkologiczne, jak również osobom, które są diagnozowane w kierunku rozpoznania nowotworów. Z usług kliniki mogą korzystać wyłącznie osoby dorosłe, a więc takie, które ukończyły 18 rok życia i zmagają się z chorobami onkologicznymi, które uważane są za jedne z najczęściej występujących i najbardziej niebezpiecznych chorób, które mogą rozwinąć się na każdym narządzie. Rak, a więc nowotwór złośliwy charakteryzuje się niekontrolowanym wzrostem, dlatego w przypadku wyraźnej reakcji i wprowadzeniu szybkiego leczenia może dojść do powstania poważnych przerzutów ogromnie wpływających na ogólne rokowania pacjenta.

poznaj

opinie o Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa

autor: edna@***** 2022-03-25 11:43:00
ip: **.***.***.**.39

Dr Morawski to lekarz z powołania. Pomógł mi i mojej mamie przejść przez całą terapię.

zweryfikowana
autor: yona91@***** 2022-03-30 14:18:57
ip: ***.***.***.**157

Bardzo dobry specjalista w swojej dziedzinie, pomocy i wykazujący się dużą empatią wobec pacjenta.

zweryfikowana
autor: kasia.milik1@***** 2023-01-03 08:30:09
ip: **.***.***.**.64

Polecam lekarza Michał Kozub z Onkomedica Centrum Terapii Nowotworów Warszawa. Na konsultacjach omówiono ze mną cały przebieg zabiegu, duża wyrozumiałość dla pacjenta i bardzo dobra opieka na nim. Onkomedica Warszawa oferuje leczenie na bardzo wysokim poziomie, serdecznie polecam tą placówkę.

zweryfikowana
Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

13.06.2022

"Polecam sklep meblowy meble ada !"

25.03.2022

"Dr Morawski to lekarz z powołania. Pomógł mi..."

20.01.2022

"Meble wysokiej jakości, polecam...."

17.01.2022

"Polecam Zakład Reklamowy - rzetelna i..."

Firma Zielone Studio S.C. Marta Lammel Zofia...

Działalność firmy Baran Andrzej Pomoc...

Oferta firmy Solenergy Sp. z o.o. obejmuje...

Ajw S.C. Arkadiusz Urbankowski Jaroslaw...

Specjalizacja firmy Pawlowski Marek Mechanika...

Działalność firmy Uczynski Norbert Uslugi...

Oferta firmy Sando Servicios Corporativos...

Przedsiębiorstwo Magdalena...

Informacje o firmie Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa. Obejrzana opinia firmy posiada 3 komentarzy. Ocena firmy Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Onkomedica Centrum Onkologii Warszawa zlokalizowana pod adresem Warszawa Arkuszowa 73 01-934 data dodania 2022-03-21. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.