Wyszukaj Firmę
posiadamy 100140 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 264 opinii
poznaj
opinie o firmie

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

województwo: mazowieckie
Adres: Królewicza Jakuba 37

e-mail: info@drszczyt.pl
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt
telefon: +48226549060

Liczba wszystkich wyszukiwań: 69, ostatnie odwiedziny dnia: 20/06/2024
Autor: Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

średnia ocena
0/5
na podstawie 0 opinii

Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt to prestiżowa placówka medyczna, w której kunszt, doświadczenie oraz zaangażowanie w doskonalenie wyglądu i samopoczucia pacjentów spotykają się z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Pod przewodnictwem wybitnego specjalisty chirurgii plastycznej, dr. Szczyta, nasza klinika skupia się na profesjonalnej opiece w zakresie chirurgii twarzy, piersi, chirurgii sylwetki oraz medycyny estetycznej, oferując kompleksową gamę zabiegów, które przekładają się na naturalne, harmonijne i spektakularne efekty.

Chirurgia plastyczna twarzy stanowi centralny filar naszej działalności. Nasz zespół ekspertów, wykorzystując zaawansowane technologie i nowatorskie metody, dąży do osiągnięcia najlepszych rezultatów dla naszych pacjentów. Oferujemy szereg zabiegów, takich jak liftingi twarzy, plastyka nosa, korekcje asymetrii czy też modelowanie policzków, które pozwalają odzyskać młodzieńczy wygląd i pewność siebie.

Chirurgia piersi to kolejny obszar naszej specjalizacji, w którym łączymy wysoką precyzję z indywidualnym podejściem do potrzeb każdej pacjentki. Nasza oferta obejmuje m.in. augmentację piersi, redukcję piersi, rekonstrukcję piersi oraz liftingi, zapewniając kompleksową opiekę i wsparcie na każdym etapie procesu leczenia.

Chirurgia sylwetki to dziedzina, w której klinika Dr Szczyt pomaga pacjentom osiągnąć wymarzoną figurę i uzyskać proporcje zgodne z ich oczekiwaniami. Nasz zespół specjalistów oferuje innowacyjne zabiegi, takie jak liposukcja, abdominoplastyka, liftingi pośladków czy też modelowanie ud, pozwalając pacjentom cieszyć się zrewitalizowanym i wysmukłym ciałem.

Medycyna estetyczna to nieodłączny element naszej oferty, w którym dbamy o piękno i zdrowie skóry naszych pacjentów. Oferujemy szereg innowacyjnych zabiegów, takich jak wypełniacze, botoks, mezoterapia czy też laseroterapia, które poprawiają kondycję skóry, redukują oznaki starzenia się i dodają promiennego wyglądu.

Nasz zespół to wyjątkowi profesjonaliści, których pasją jest przekształcanie marzeń naszych pacjentów w rzeczywistość. W Klinice Medycyny Estetycznej Dr Szczyt, nie tylko zapewniamy kompleksową opiekę medyczną, ale także wsparcie, zrozumienie i komfortowe warunki podczas całego procesu leczenia, stawiając zawsze dobro pacjenta na pierwszym miejscu.

poznaj

opinie o Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
07.12.2023

" Polecam ten gabinet..."

05.10.2023

"Pani projektant potrafi zmienić każde..."

29.08.2023

"Współpracując z Richd. Anders wiem, że..."

27.04.2023

"Udana współpraca z Hasborg, to dobra decyzja,..."

14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

Specjalizacja firmy Lux-Bruk Wojciech Rybarczyk...

Przedsiębiorstwo Payone Sp. z o.o. posiada...

Oferta firmy Budownictwo i Konstrukcje Sp. z...

Borowa Wioletta Uslugi Remontowo - Budowlane z...

Działalność firmy Peritum Sp. z o.o....

Siedziba firmy Olszewski Dariusz Instalacje...

Działalność firmy Lubaszko Nieruchomosci...

Działalność firmy Mobica Limited skupiona...

Informacje o firmie Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt. Obejrzana opinia firmy posiada 0 komentarzy. Ocena firmy Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt zlokalizowana pod adresem Warszawa Królewicza Jakuba 37 02-956 data dodania 2024-02-13. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.