Wyszukaj Firmę
posiadamy 100138 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 264 opinii
poznaj
opinie o firmie

Kołodziejczykowie - Gabinet ortodontyczny w Rzeszowie

województwo: podkarpackie
Adres: Rzeszów Obrońców Poczty Gdańskiej 10a, 35-509

e-mail: gabinet@kolodziejczykowie.pl
Gabinet ortodontyczny Rzeszów
telefon: 178561256

Liczba wszystkich wyszukiwań: 536, ostatnie odwiedziny dnia: 20/04/2024
średnia ocena
5/5
na podstawie 1 opinii

Kołodziejczykowie Gabinet Stomatologiczny mieści się w mieście Rzeszów, na ulicy Obrońców Poczty Gdańskiej 10a. To placówka, mająca ponad 25-letnie doświadczenie, świadcząca profesjonalne usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego (endodoncja), protetyki (korony/licówki) a także wybielania zębów. Kołodziejczykowie dentysta Rzeszów oprócz wieloletnią tradycją zatrudnia profesjonalną personel, nieustannie otwartą na rozwój, dopasowującą się do ciągle rozwijających się potrzeb pacjentów oraz świetnie zorientowaną na nowatorskie technologie, które stosowane są w obrębie korekty zębów.

Odwiedź ciekawe internetowe katalogi dla  Zakład stomatologiczny Kołodziejczykowie:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie oferują lekarze stomatolodzy. Jedną z nich jest zapobieganie oraz leczenie próchnicy. Każdy pacjent może liczyć na wykwalifikowaną dbałość ze strony kadry gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet z rzeszowa, w ofercie znajdziesz także usługi związane z ortodoncją. Zakładanie metalowych i ceramicznych aparatów nadzorowane jest przez dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, która posiada wieloletnie praktykę, wykształconą pod okiem najlepszych specjalistów ortodoncji w Polsce i na świecie.

Stosowanie najnowocześniejszej aparatury produkcji USA do badań zębów, wyróżnia Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle pozostałych gabinetów stomatologicznych. Marka placówki funkcjonuje z misją. Wykorzystując najnowszy sprzęt, stosuje kanałowe leczenie zębów, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, a także licówki porcelanowe. W razie prośby pacjenta, gabinet wykona również wybielanie uzębienia, które dla utrzymania optymalnego efektu   warto powtarzać co 6-12 miesięcy. Kadra   Gabinetu Stomatologicznego Kołodziejczykowie   podchodzi każdego pacjenta bardzo profesjonalnie. . Miła i przyjemna dla pacjenta atmosfera w gabinecie nadaje komfortu przy każdej z wizyt. Zakład stomatologiczny jest otwarty również dla najmłodszych pacjentów, to świetnie miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem.


Sprawdź też inne wpisy  dla  Gabinet stomatologiczny Rzeszów:

 

Gabinet stomatologiczny posiada także nowoczesne wyposażenie, na przykład najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - urządzenie dzięki któremu można robić bardzo dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, przyczyniające się do jeszcze lepszego badania uzębienia, w tym ich dokładniejszej diagnostyki.

Kołodziejczykowie prowadzą swój gabinet w Rzeszowie. To rodzinna firma, która oferuje wysokiej jakości usługi dentystyczne. W gabinecie wykorzystywany jest najlepszy sprzęt oraz świadczone są profesjonalne usługi. Można w nim skorzystać z usług z zakresu ortodoncji, protetyki, stomatologii zachowawczej, a także profesjonalnego wybielania i leczenia kanałowego. Dentyści tworzą przyjemną atmosferę oraz dbają o dobro pacjenta. Posiadają ponad 25 lat doświadczenia i rozległą wiedzę.


poznaj

opinie o Kołodziejczykowie - Gabinet ortodontyczny w Rzeszowie

autor: domi99@***** 2023-12-07 14:47:50
ip: ***.***.**16.

Polecam ten gabinet stomatologiczny.

zweryfikowana
Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
07.12.2023

" Polecam ten gabinet..."

05.10.2023

"Pani projektant potrafi zmienić każde..."

29.08.2023

"Współpracując z Richd. Anders wiem, że..."

27.04.2023

"Udana współpraca z Hasborg, to dobra decyzja,..."

14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

Firma Jamiol Adam Uslugi Transportowe działa w...

Przedsiębiorstwo Dro-Mar Marek Dronka posiada...

Działalność firmy Barszcz Lukasz Kancelaria...

Specjalizacja firmy Mar-ka Mariusz Kaczor to...

Firma Auto-Galant Henryk Kuzniar prowadzi...

Działalność gospodarcza Soft Consulting...

Zakład Tworzyw Sztucznych LEMAR
Rzeszów
Al. Gen. L.Okulickiego 16
35-206

Oferta Zakładu Tworzyw Sztucznych LEMAR to...

Firma Ryszard Podkulski i Wspólnicy Sp.k....

Informacje o firmie Kołodziejczykowie - Gabinet ortodontyczny w Rzeszowie. Obejrzana opinia firmy posiada 1 komentarzy. Ocena firmy Kołodziejczykowie - Gabinet ortodontyczny w Rzeszowie wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Kołodziejczykowie - Gabinet ortodontyczny w Rzeszowie zlokalizowana pod adresem Rzeszów Obrońców Poczty Gdańskiej 10a 35-509 data dodania 2018-07-10. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.