Wyszukaj Firmę
posiadamy 100140 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 264 opinii
poznaj
opinie o firmie

Master Pack - Opakowania z tektury falistej online

województwo: podkarpackie
Adres: Rzeszów Ruczajowa 1, 35-304

e-mail: info@kartony.sklep.pl
Pudełka archiwizacyjne Master Pack
telefon: 172299293

Liczba wszystkich wyszukiwań: 391, ostatnie odwiedziny dnia: 12/05/2024
średnia ocena
0/5
na podstawie 0 opinii

Kartony.sklep.info to internetowy sklep, w którym kupić można solidne opakowania z tektury falistej. Są to produkty Master Pack, firmy, która zajmuje się produkcją takich opakowań już od wielu lat. Oferta kartony.sklep.info to między innymi kartony, pudełka klapowe, pudła archiwizacyjne, opakowania składane uniwersalne, dwuczęściowe opakowania składane, opakowania z uchwytem, uniwersalne opakowania wysyłkowe. Wszystkie opakowania produkowane są z doskonałej jakości surowców. To opakowania bardzo wytrzymałe.


Odwiedź pozostałe wpisy połączone z  Producent opakowań kartonowych MasterPack:  

 

 


Kartony.info - producent tekturowych opakowań specjalizuje się w wytwarzaniu opakowań fasonowych, które są zazwyczaj przeznaczone do spedycji towarów, ale równie dobrze świetnie sprawdzą się podczas przeprowadzki do spakowania książek i produktów codziennego użytku, które zostaną przeniesione do miejsca docelowego. Kartony fasonowe są chętnie kupowanymi pudełkami, ponieważ są łatwe w złożeniu, do którego nie potrzeba klejenia. Kartony.info - producent opakowań z kartonu dostępne są również opakowania ozdobne dostępne w różnych rozmiarach i o odmiennym przeznaczeniu wykonane z 4-warstwowej tektury o właściwościach ekologicznych.

Odwiedź powiązane porady powiązane z  Producent kartonowych opakowań:
 

 

 

www.kartony.info - producent opakowań z kartonu  oferuje opakowana z tektury wysokiej jakości, które dostępne są w różnorodnych wymiarach, a nawet opcjach kolorystycznych. W ofercie sklepu dostępne są warianty koloru tekstury: biały, szary oraz biało-szary, dzięki czemu można je dostosować bezpośrednio do swoich preferencji. Kartony.info - producent tekturowych opakowań posiada zaawansowany park technologiczny, dzięki któremu proces projektowania oraz produkcji opakowań tekturowych jest sprawny i nadzwyczaj profesjonalny - wszystkie opakowania wykonane są z najwyższej jakości tektury ekologicznej, która charakteryzuje się zwiększoną odpornością oraz wytrzymałością. Na pudełka w Master Pack wykonywane są także nadruki w technologii fleksografii. Zarówno materiały, jak i wykorzystywane farby są bezpieczne dla środowiska naturalnego, a więc są w pełni ekologiczne.

poznaj

opinie o Master Pack - Opakowania z tektury falistej online

Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
07.12.2023

" Polecam ten gabinet..."

05.10.2023

"Pani projektant potrafi zmienić każde..."

29.08.2023

"Współpracując z Richd. Anders wiem, że..."

27.04.2023

"Udana współpraca z Hasborg, to dobra decyzja,..."

14.10.2022

" Jesteśmy zadowoleni z usługi..."

01.08.2022

" Jakość produktów i..."

28.07.2022

" Meble wysokiej jakości,..."

28.07.2022

" Leczenie dobre i skuteczne."

27.07.2022

" Profesjonaliści w swojej..."

27.07.2022

" Szeroki wybór części zamiennych,..."

Specjalizacja firmy Auto-Ekspert...

Oferta firmy Auto Mark Marek Mazur obejmuje...

Działalność gospodarcza Pieniecki Wieslaw...

Działalność firmy Laguna Firma...

Info Piotr Swieboda z Rzeszów to firma z...

Stomatologia PRO-FAMILIA
Rzeszów
Witolda 6B
35-302

Gabinet stomatologiczny Pro Familia znajduje...

Consultant
Rzeszów

Działalność gospodarcza Consultant posiada...

Informacje o firmie Master Pack - Opakowania z tektury falistej online. Obejrzana opinia firmy posiada 0 komentarzy. Ocena firmy Master Pack - Opakowania z tektury falistej online wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Master Pack - Opakowania z tektury falistej online zlokalizowana pod adresem Rzeszów Ruczajowa 1 35-304 data dodania 2017-12-12. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.