Wyszukaj Firmę
posiadamy 100144 firm w naszym serwisie
Dodaj firmę
posiadamy 226 opinii
poznaj
opinie o firmie

Ośrodek Terapii COGITO Rzeszów

województwo: podkarpackie
Adres: Rzeszów Warszawska 82, 35-205

e-mail: recepcja@cogito.rzeszow.pl
strona www: https://www.cogito.rzeszow.pl/
telefon: +48570847303

Liczba wszystkich wyszukiwań: 136, ostatnie odwiedziny dnia: 04/07/2022
średnia ocena
0/5
na podstawie 0 opinii

Ośrodek COGITO to miejsce, w którym każda badany, niezależnie od wieku i płci, otrzyma gruntowną pomoc i wsparcie psychologiczne. Podstawowym zamysłem COGITO jest leczenie psychicznych zaburzeń oraz ich badanie i skuteczne terapia. Zakres usług Ośrodka Terapeutycznego Cogito dotyczy dzieci od poczęcia aż do późnej starości, dzięki czemu każda osoba otrzyma pomoc dostosowaną do jego indywidualnej sytuacji.
 
COGITO Ośrodek Terapeutyczny znajduje się przy ul. Warszawskiej 82 w Rzeszowie. COGITO Ośrodek Terapeutyczny jest otwarty dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, jak również w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy może dopasować termin wizyty do swojego harmonogramu dnia i codziennych zobowiązań. W celu rozszerzenia obszaru aktywności firmy COGITO Ośrodek Terapeutyczny stworzył stronę internetową Rzeszów, na której umieszczone są wszystkie najważniejsze informacje związane z oferowanymi usługami, terapii i dane kontaktowe, które umożliwią bezpośredni kontakt z ośrodkiem.

W COGITO Ośrodku Terapeutycznym działają jedynie wyszkoleni specjaliści, którzy nieustannie poszerzają swoje kwalifikacje i doświadczenie, aby coraz lepiej diagnozować i rozpoznawać psychiczne zaburzenia. Idea COGITO nie odnosi się do łacińskiego odpowiednika "myślę", lecz do łacińskiego wyrazu Cogitation, a więc "zamyślenie". Tak więc fundamentalną ideą Ośrodka Terapeutycznego Cogito jest zamyślenie, które jest potrzebne do identyfikacji i całkowitego zrozumienia drugiej osoby, co utoruje niesienie mu koniecznego wsparcia. Leczenie w Ośrodku COGITO toczy się w atmosferze uznającej wszelkie uczucia. Kontakt badany-specjalista w COGITO Ośrodku Terapeutycznym nie tylko umożliwia profilaktykę, ale również rozwój drugiego człowieka.
 
Ośrodek COGITO został otwarty w 2009 roku i został stworzony przez Joannę Fularz. W pierwszych latach aktywności Cogito Ośrodek Terapii zajmował się przede wszystkim wszechstronną terapią dzieci i młodzieży, głównie terapią autystycznych dzieci. Następne lata umożliwiły rozwój obszaru usług Ośrodka COGITO na usługi psychoterapeutyczne dla dorosłych. W pracy z pacjentem zespół Ośrodka Terapii Cogito zwraca przede wszystkim uwagę na rozwój, pełen profesjonalizm, kompleksowość oferowanych usług oraz zapewnienie komfortu pacjentowi, jak również elastyczność, która da możliwość prowadzenie procesu leczenia w kilku językach, jak również w formie online i formie stacjonarnej.

poznaj

opinie o Ośrodek Terapii COGITO Rzeszów

Dodaj swoją opinię
Ostatnie
Komentarze
13.06.2022

"Polecam sklep meblowy meble ada !"

25.03.2022

"Dr Morawski to lekarz z powołania. Pomógł mi..."

20.01.2022

"Meble wysokiej jakości, polecam...."

17.01.2022

"Polecam Zakład Reklamowy - rzetelna i..."

03.07.2018

" Pompy pierwsza klasa, montaż bez..."

07.06.2018

" Solidnie wykonane zlecenie za..."

31.05.2018

" www.opinie- pracodawca.info to portal który..."

21.05.2018

" Stara, doświadczona firma ...."

15.05.2018

" Oszust i klamca. Ma..."

14.05.2018

" Na podstawie zblizajacych..."

Działalność gospodarcza Akces Bogdan Bajek i...

Mercato Firma Uslugowo-Handlowa z Rzeszów to...

Oferta firmy Mg Plast Firma Uslugowo-Handlowa...

Przedsiębiorstwo Rogus Wieslawa Filak posiada...

Gecon Sp. z o.o. Tartak z Rzeszów to firma z...

Oferta firmy Elektro-Mark Firma...

Podkarpacka Kancelaria Rachunkowa
Rzeszów
Akacjowa 47
35-113

Działalność gospodarcza Stedan Firma...

Informacje o firmie Ośrodek Terapii COGITO Rzeszów. Obejrzana opinia firmy posiada 0 komentarzy. Ocena firmy Ośrodek Terapii COGITO Rzeszów wynosi Wiarygodny. Siedziba firmy Ośrodek Terapii COGITO Rzeszów zlokalizowana pod adresem Rzeszów Warszawska 82 35-205 data dodania 2022-03-17. Dostarczymy CI wszystkie niezbędne informacje na temat tej firmy.